Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | MM010 |
| Material | PU + EVA |
| Weight | 226g (48-67 kg) |
| Applicable People | Male |
| Brand Name | gobygo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Type | MMA boxing gloves |
| Size | XS/S/M/L/XL |
| Color | Black/White/Red |
| Suit for | Kids/Adult/Youth |
| Applicable Scene | Karate/Muay/Thai/Free Fight/MMA/Sanda/Training |
Instock
There are no reviews yet.