Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | ARMS, Legs, Wrist, other |
| Function | Body |
| Material | Plastic, PVC |
| Type | Electronic Counting Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | unisex |
| Type of sports | Muscle Relexation |
| Origin | Mainland China |
| 3 display modes | calories, kilometers, miles |
| Color | black/blue/green/pink |
Instock
There are no reviews yet.