Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Muscle Relex Apparatus, other |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Electric Muscle Massager Ball Head. |
| Applicable Fitness Equipment | Electric Muscle Massager Heads |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Muscle Relexation |
| Material | EVA |
| Diameter | 50mm / 2inch |
| Color | Black |
| Premium EVA material | soft, high tenacity, lightweight and strong compression capability. |
Instock
There are no reviews yet.