Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | ARMS, Legs |
| Department Name | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Strength Training |
| name | Sports weight bracelet |
| weight | 450g/900g |
Instock
There are no reviews yet.