Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Hand |
| Model Number | Jump Rope |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Keyword 1 | Adjustable Glowing Skip Rope |
| Keyword 2 | Exercise LED Light Up Skipping Rope |
| Keyword 3 | Fitness Home Exercise Slim Body |
| Keyword 4 | Fitness Training Sports Supplies |
Instock
There are no reviews yet.