Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Electronic Counting Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | icomon |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Advantage 1 | Data Record |
| Advantage 2 | Enjoy Jumping with Challenge Games |
| Advantage 3 | 3 Calorie Burning Modes |
Instock
There are no reviews yet.