Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | ARMS, Legs, Waist & Abdomen Exercise |
| Model Number | Speed Jump Rope |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Strength Training |
| function 1 | Professional Men and Women's Speed Jumping Rope |
| function 2 | Gym PVC jump rope |
| function 3 | PVC racing anti slip jump rope |
| function 4 | Single Skip Rope |
| function 5 | Adjustable fitness equipment for muscle boxing training |
| function 6 | Fitness and Sports Professional Rope |
Instock
There are no reviews yet.