Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | green |
| Material | NBR |
| Brand Name | penggue |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Yoga Acupressure Mat |
| Size | 128*42cm |
| Package | Mat*1+pollw*1+portable bag*1 |
Instock
There are no reviews yet.