Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 15 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 1109C3-1 |
| Material | PU Leather, pu leather, liner, polyurethaane one molding |
| Weight | 226g (48-67 kg) |
| Applicable People | Unisex |
| Brand Name | Wesing |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Size | 8oz |
| Color | White Black Blue Red Pink |
| Fitting | Unisex |
| Using | kickboxing, muay thai, boxing, sanda training |
Instock
There are no reviews yet.