Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | other |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Y22-82001-80 |
| Applicable Fitness Equipment | Fitness Path |
| Brand Name | Sportneer |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Cadio Training |
| Model Name | Swim Aquatic Cuffs |
| Color | Grey |
| Size | 8-13 inches (20-33cm) |
| Material | Foam, Ethylene Vinyl Acetate |
| Outer Material | EVA Foam |
| Sport Type | Swimming Pool |
| Item Weight | 0.26 Kilograms |
| Item Package Dimensions L x W x H | 7.5 x 7.5 x 7.1 inches(19 x 19 x 18 cm) |
| Recommended Uses For Product | Water Aerobics, Water Physical Therapy, Aquatic Training |
| Age Range (Description) | Adult |
Instock
There are no reviews yet.