Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.228 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | other |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Barbell Collar |
| Applicable Fitness Equipment | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Strength Training |
| Material: | Silicone, Silicone |
| Weight: | approx.160g, approx.160g |
| Size: | approx.23×4.5cm/9.05×1.77in, approx.23×4.5cm/9.05×1.77in |
Instock
There are no reviews yet.