Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Foot |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.5 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type of sports | Strength Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.