Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, Waist & Abdomen Exercise |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Material | Nylon |
| Size | Bead section size: length 2.5cm/1.0in; outer diameter 8mm/0.3in; |
| Applicable groups | Children, students |
| Applicable scenarios | Sports and fitness |
| Product type | Skipping rope |
| Features | Wear-resistant skipping rope |
Instock
There are no reviews yet.