Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 10 cm |
| Training Site | Legs, Foot, Wrist, CORE |
| Model Number | 0234 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Bearing Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | J Bryant |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.