Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | other |
| Function | Body |
| Material | Wooden Handle, Cotton, Cotton |
| Type | Single Skip Rope |
| Department Name | child |
| Type of sports | Strength Training |
| Origin | Mainland China |
| Weight | approx.66g, approx.66g |
| Rope Length | approx.200cm/78.74in, approx.200cm/78.74in |
| Handle Length | approx.11cm/4.33in, approx.11cm/4.33in |
Instock
There are no reviews yet.