Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Weight Lifting Support Strap Gloves |
| Type | Belt, Wrist Support |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Function | Protection, Boost |
| Material | Metal and PP |
| Target User | Unisex |
| Size | 36x5cm/14×1.9 in(LxW) |
| Package weight | 150g |
Instock
There are no reviews yet.