Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | 904 |
| Type | Belt |
| Brand Name | BANGSHE |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 95g-110g |
| Material | Lycra Microfiber Silicone |
| Occassion | Outdoor sports |
| Fit | sprots workout crossfit training |
| Sport style | Breathable gloves |
| Style | Half finger Gloves |
Instock
There are no reviews yet.