Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 26 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 200cm*60cm |
| Thickness | 10 mm (Beginner) |
| Material | NBR |
| Origin | Mainland China |
| Pattern | Solid color |
| Fabric Material | NBR |
| Feature3 | Non-Slip |
| Feature4 | Fitness Exercise |
| Feature5 | Yoga Mat |
Instock
There are no reviews yet.