Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PU |
| Weight | 16oz |
| Applicable People | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Applicable scenarios | Boxing training, combat training, taekwondo, karate, Muay Thai |
| size | 6oz/8oz/10oz/12oz/14oz/16oz |
| colour | Black and white, platinum, black gold, matte black, gray, red, blue |
| Inner liner material | latex |
Instock
There are no reviews yet.