Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, CORE |
| Type | Bamboo Joint Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal), 2.8m |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Texture of wood | PVC |
| Type of patent | Not |
| For children only | No |
| Skipping rope types | Jumping rope with bamboo knots |
| Handle material: plastic | Plastics |
| Select by fitness effect | Comprehensive fitness exercises |
Instock
There are no reviews yet.