Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | other |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | 60ml Treadmill Lubricant, Treadmill Lubricant |
| Applicable Fitness Equipment | Treadmill |
| Origin | Mainland China, CN(Origin) |
| Type of sports | Strength Training |
| Baking & Pastry Tools Type | Other |
| Feature 1 | Eco-Friendly |
| Kit Number | 1 |
| Material | Other |
| Certification | CIQ |
| Type 1 | Treadmill Lubricant |
| Type 2 | Special Lubricant |
| Type 3 | Maintenance Oil |
| Capacity | 60ml |
| Drop Shipping | Support |
| Feature 2 | Reduce Noise |
| size | about 2.8X11cm |
| SKU | HC03167 |
Instock
There are no reviews yet.