Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, Foot |
| Model Number | T92 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | aluminium alloy |
| Type | Bearing Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | child |
| Brand Name | MOGOLD |
| Type of sports | Balance Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.