Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.604 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Training Site | Waist, Waist & Abdomen Exercise, Hand, CORE, other, Wrist, head, ARMS, Legs, Foot, Hip, Muscle Relex Apparatus, BACK, Chest |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Strength Training |
| Origin | Mainland China |
| key words 1 | Elliptical Trainer Pedals |
| key words 2 | Fitness Machine Pedals |
| key words 3 | Elliptical Trainer Accessories |
| key words 4 | Sports Pedal Accessories |
| key words 5 | Adjustable Elliptical Trainer |
| Material: | ABS |
| size: | 14 x 34cm |
| Package Contents: | 1 pair of Elliptical Trainer Pedals |
Instock
There are no reviews yet.