Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | Europe certified (CE), CE |
| Model Number | Pretend Play Makeup Toy Set |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| MainKey1 | Kids Makeup toys |
| MainKey2 | Kids Makeup Set for 3 4 5 6 7 8 9 Years Old Kids |
| MainKey3 | Washable Makeup Set Toy with Cosmetic Case |
| MainKey4 | Pretend Play Makeup Beauty Set Birthday Toys Gift |
| MainKey5 | Kids Makeup Set for Girls Halloween Party Gift |
| MainKey6 | Toddlers Makeup Toys Pretend Play Makeup Toy Set |
| Type | Children Makeup Playing Box |
| Material | Plastic |
| Size | 16cmx12cmx19cm |
| Style | Modern |
| Age Level | 3 years and up |
Instock
There are no reviews yet.