Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 26 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, Foot, Hip |
| Operation Method | Handheld Type |
| Brand Name | emszero |
| Type of sports | Muscle Relexation |
| Origin | Mainland China |
| Style | PORTABLE |
| Warranty | 1 Year |
| High Quality Assurance | CE, ROHS certificates |
| Our Service | Online services, video training |
| Application | For Commercial, Beauty Center & Click |
| Voltage | AC220V/50Hz AC110V/60Hz |
| Type | Desktop |
| Material | ABS+Steel |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Video technical support, Online support |
Instock
There are no reviews yet.