Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 4 cm |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Model Number | JR023 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | PU Rope |
| Type | Weight Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | unisex |
| Brand Name | NEVERTOOLATE |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| HANDLE size | 16cm x 3.5 cm |
| handle weight 1 pcs | 90gram |
| ball bearing inside | yes |
| rope length between handles | 3 meter |
| rope adjustable | yes |
Instock
There are no reviews yet.