Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 13 cm |
| pocket description | No Pocket |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blocking | seamless |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Women |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fabric Type | TWILL |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, Nylon, 90% Nylon 10% Spandex |
| Brand Name | codylundin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | shorts, shorts |
| Sport Type | Yoga, Yoga |
| scrunch bum shorts | seamless yoga shorts |
| impact shorts | workout gym shorts |
| Seamless design | 4.5" Leg length |
| Low ribbed band | High stretch & durable fabric |
Instock
There are no reviews yet.