Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, Legs, Muscle Relex Apparatus, Hip |
| Operation Method | Belt Type |
| Type of sports | Muscle Relexation |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Muscle repairs ems belleButt Lifting Machine Pelvic Floor |
| Technology | High Intensity Focused Electromagnetic Stimulation |
| Function | Repairs and tightens pelvic floor helping men and women |
| Operating time length | About 30 minutes |
| Treatment Area | Pelvic Floor Muscle |
| Power | 6500W |
| Energy | 15 Tesla |
| Voltage | 110V/220V 50-60Hz |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | 7*24Hours Technical Service Online |
| Single package size: | 73X80X82 cm |
| Single gross weight: | 54.000 kg |
Instock
There are no reviews yet.