Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Training Site | Legs, Hand, Hip, Wrist, Waist & Abdomen Exercise, other, ARMS, Foot, CORE, Muscle Relex Apparatus, Waist, BACK, head, Chest, Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Function | Body, Body |
| Material | Plastic, Plastic |
| Type | Single Skip Rope, Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal), 2.8 m (Personal) |
| Department Name | unisex, Unisex |
| Type of sports | Cadio Training, Cadio Training |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.