Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Model Number | JS-QC052 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | WOMEN |
| Brand Name | GYMFORWARD |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Cadio Training |
| color | 4 colors |
| material | sponge+plastic+bearing |
| adjustable | yes |
| jump rope length | 2.8 meters |
| handlebar length | 14cm |
| Rope diameter | 4.5mm |
| Package include | 1 * fitness jumping ropes |
Instock
There are no reviews yet.