Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | RS-01 |
| Brand Name | queling |
| Origin | Mainland China |
| color | Red |
| weight light Remote control | 35G 28G |
| connection distance | 0-10m |
| Charging method | Micro USB |
| Use | remote control to control lights. |
| Size lamp remote control | 56MM 38* 80MM |
| Installation method | magnet, hook and rope |
| Functional mode | 4 modes base/random/find different/sequential |
| Light color | Red/ Yellow/ Blue/ Green |
| Battery capacity | Charging for 2 hours, usable for 10 hours |
| Light brightness | Can only be used indoors |
| Quality assurance | one year |
Instock
There are no reviews yet.