Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Heart Rate Monitor Accessories |
| Brand Name | anlyxi |
| Origin | Mainland China |
| Material | Silica gel + fiber |
| Belt length | 90-130cm |
| Type | Adjustable Elastic Strap |
Instock
There are no reviews yet.