Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 45 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Music Boxing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Package Weight | 2.7kg |
| Suggested Users | Both parents and children use it |
| Number of Items | 1pcs |
| Included Components | 1pcs Music Boxing Machine, 1pcs USB Cable |
| Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.