Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | ARMS, Legs, Waist & Abdomen Exercise, Foot, Hand, Wrist |
| Model Number | UIC-JR25 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Metal |
| Type | Bearing Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | MEN |
| Brand Name | Fitcoach |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China, China(mainland) |
| Handle Color | Silver, Blue, Green, Red, Gray |
| Handle | Ball bearing handle |
| Bare rope | 2.0mm |
| Bare rope length | 3.0meter |
| Handle Material | Aluminium Alloy |
| Handle length | 14.8cm |
| RPM | MORE THAN 200 |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.