Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Warning | Not for children under 3 years |
| Certification | China certified (3C), Europe certified (CE), USA certified (UL), UL, CE, CCC |
| Model Number | N02BA |
| Brand Name | Tokidas |
| Origin | DE(Origin) |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Color | Multi |
| Size | 25.00X19.00X4.00 CM |
| OEM/ODM | Yes |
| Age Range | 5 to 7 years, 8 to 13 Years, 14 Years & up |
| Logo | TOKIDAS |
| Single Gross Weight | 270g |
| Port | Shanghai |
| Supply Ability | 3000000 Set/Sets per Month |
Instock
There are no reviews yet.