Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Portable Hand Wrap Roller Boxing |
| Type | Sandbag Category |
| Age | >8 Years |
| Origin | Mainland China |
| Material | Nylon, Nylon, Nylon |
| Color | Black |
| Package Weight | approx.200g, approx.200g, approx.200g |
| Size | approx.8.5×9.5cm/3.34×3.74in, approx.8.5×9.5cm/3.34×3.74in, approx.8.5×9.5cm/3.34×3.74in |
Instock
There are no reviews yet.