Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.176 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 4 cm |
| Training Site | Waist, Waist & Abdomen Exercise |
| Department Name | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Cadio Training |
| Material | Latex silk inside |
| Length | 2.5m |
Instock
There are no reviews yet.