Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | other |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | 14mm CW |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Cadio Training |
| material | Aluminum |
| Color | BLACK |
Instock
There are no reviews yet.