Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Operation Method | Handheld Type |
| Brand Name | emszero |
| Type of sports | Muscle Relexation |
| Origin | Mainland China |
| Warranty: | 1 year |
| Operation System: | Electromagnetic |
| working principle: | Muscle Stimulate |
| Workplace: | Weight Lose for Salon |
| brand: | EMSzero, EMSzero |
| Application: | Home/Commercial |
| Service: | ODM/OEM/Dedicated online service |
| function: | Fat Removal, Body Slimming |
| muscle build: | emszero rf 5 handle |
| Skin tighting | mmuscle stimulator emsze |
| muscle stimulatation: | emszero 6500W |
Instock
There are no reviews yet.