Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.224 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Model Number | T64-BIACK |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | aluminium alloy |
| Type | Weight Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | MOGOLD |
| Type of sports | Strength Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.