Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Waist & Abdomen Exercise, Foot, Hand |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.