Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Type | Bearing Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.