Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | AT-01 |
| Brand Name | queling |
| Origin | Mainland China |
| color | black |
| APP download address | Search Action Tracer on Google Play and Apple store |
| charging port | Magnetic charging |
| battery | Charge for 2.5hour, use for 8 hours |
| Usage environment | Available outdoors, not indoors |
| GPS size | 70*40*12mm |
| quality assurance | a year |
| GPS light | yellow no signal, blue signal, flashing light, recording in progress |
| data display | Thermogram, motion process replay, and various other data statistics |
| sensor type | Single frequency |
| Working | Offline work, APP reads data |
| other | Unrestricted number of connections between mobile phones and GPS |
Instock
There are no reviews yet.