Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red, Green, Orange |
| Length | 17.5in, 19.3in, 26.5in, 16.2in |
| Material | HMPE |
| Applicable | Crossbow |
Instock
There are no reviews yet.