Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 16 cm |
| Model Number | LCK227 |
| Brand Name | KJK |
| Origin | Mainland China |
| Trigger distance | 85ft |
| Megapixel | 32MP |
| Memory | With 32GB Memory Card or not including |
| Trigger Speed | 0.1s |
| Video resolution | 32MP Still Image & 4K Video |
| Trail camera included | built-in microphone& speaker |
| Waterproof degree | IP66 |
| Good picture image, long standby time,good quality | Good picture image, long standby time, good quality |
| Cable | USB cable |
| Infrared leds | 4pcs 850nm |
| Camera traps 4K | Photo-Trap camera night hunt |
| Power | 8xAA batteries (not include battery) |
Instock
There are no reviews yet.