Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.442 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | 32mm |
| Water Resistance Level | IPX6 |
| Objective Lens Diameter | – |
| Lens Coating Description | other |
| Magnification | – |
| Focus Type | CENTRAL |
| Material | Metal |
| Model Number | ZWO, QHY, SG4, -ST, DMK, etc. |
| Type | Guide Scope |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Guide Scope Size: | Approx. 4.5x12cm/1.77×4.72inch |
| Bracket Size: | Approx. 5.5×7.7cm/2.16×3.03inch |
| Caliber: | 32mm |
| Focal length: | 125mm |
| Interface: | 1.25"/M42 to interface |
| Lens coating: | Multi-layer coating green film |
Instock
There are no reviews yet.