Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 11 cm |
| Model Number | Rope |
| Use | Other |
| Type | Bow & Arrow Set |
| Brand Name | ELONG OUTDOOR |
| Origin | Mainland China |
| I.D. | 2.5 mm |
| Length | 33INCH/84.5CM |
| Material | Steel Wire Rope Inside & Black Leather Cover |
| Feature1 | Premium Stringer for 120 130 150 175 180 lbs Crossbow |
| Feature2 | Longer Than Regular String to Help Cocking the String Easily |
| Feature3 | String a Fiberglass Limb Crossbows in less than 30 Sec |
Instock
There are no reviews yet.