Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Field of View | / |
| Eyepiece diameter | 18mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX6 |
| Objective Lens Diameter | 80mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 20-180 |
| Focus Type | DETACHED |
| Material | Metal |
| Model Number | other |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.