Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Light Source | LED bulbs |
| Model Number | WEX377 WEX385 |
| Origin | Mainland China |
| Name | M300W/M600W FLASHLIGHT |
| Color | BK/DE |
| Suitable | 20MM Picatinny Rail |
| Luminance | 500/400 Lumens |
| Weight | 180G |
| Function | Constant-ON/White Light Strobe |
| Battery | 16340 or CR123A(Not included) |
Instock
There are no reviews yet.