Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hand Options | Right Hand |
| Carry Platform | Drop Leg Platoform |
| Material | Nylon, High quality nylon and ABS |
| Model Number | G 17/19 with X300/X300U Flashlight |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Hunting gun holster |
| Size | 11*10*28 cm |
| Holster colors | black, tan, green, |
| Suitable for | G17 Gen4/19 with X300/X300U Flashlight |
| Airsoft holster feature 1 | Durable and wearable nylon, ABS material |
| Tactical pistol holster feature 2 | Quick locking structure. Fix and pull quickly |
| Shooting waist holster feature 3 | With thigh strap to make the holster more stable |
| Hunting gun holster feature 4 | Design with the lamp cap cover |
| Package contents | 1* Tactical pistol holster |
Instock
There are no reviews yet.